RU EN UA
0 0
Перейти до кошику
Сума до оплати:
0,00 грн

J-ZONA

Бренд J-ZONA – незаперечне підтвердження таланту українських дизайнерів

Бренд J-ZONA рік у рік не перестає приємно дивувати молодь України, особливо чоловічу аудиторію. Нові лінійки одягу від компанії «Ай Джей Груп Україна» потрапляють у серце людей, які цінують комфорт і невпинно стежать за тенденціями моди. Талановиті спеціалісти розробляють джинсові речі унікального дизайну, використовуючи етнічні мотиви. Відомі українські модельєри співпрацюють із фабрикою, що збільшує популярність бренду.

Винятково високотехнологічне виробництво

Спочатку джинсовий одяг J-ZONA був популярним на Західній Україні, оскільки речі шили у Львівській області. Проте бренд став швидко популярним завдяки високій якості виробництва, використанню нових технологій та інновацій. Не останню роль відіграла німецька практика маркетингу та менеджменту.

З моменту заснування торгової марки J-ZONA спеціалісти компанії керуються засадами, закладеними Леві Страуссом. Джинсові речі пошиті виключно з якісних тканин із використанням надійної фурнітури. Колекції J-ZONA – це унікальне поєднання класичних ліній крою та сучасності. Кожну деталь удосконалюють та адаптують під актуальні тренди. Замовляйте оригінальний фірмовий одяг у нашому інтернет-магазині, ми реалізуємо новинки та позиції з минулих колекцій на найвигідніших умовах.

Другие чоловічі бренди:


We are recommending you to use more newer version of browser