до 30% знижка
Зареєструйся та отримай знижку на покупки до 30%
RU EN UA
0 0
Перейти до кошику
Сума до оплати:
0,00 грн

Як зрозуміти, що в руках підробка, копія, репліка? Платіть тільки за оригінал

Як зрозуміти, що в руках підробка, копія, репліка? Платіть тільки за оригінал
08.12.2020

Зібралися на шопінг, але не знаєте, як відрізнити брендовий одяг від підробки? Пропонуємо нескладну інструкцію, яка допоможе розібратися. Прості рекомендації підкажуть, як розпізнати дуже якісну репліку і не бути обдуреним.

Експертні поради від любителів шопінгу

Чи не хочете купувати підробку? Дотримуйтесь наших рекомендацій. 7 ефективних способів відрізнити оригінал від копії.

Неправильне ім'я

Перше, що впадає в очі - це змінений логотип або напис бренду. Перш ніж купити, переконайтеся, що торгова марка вказана правильно і в назві немає помилок. Всупереч зовнішнім виглядом, помилки в назві бренду - найпростіший спосіб відрізнити брендовий одяг від бюджетної копії. Ось, наприклад, як на фото.

Надмірно низька ціна

Якщо легендарний парфум від Chanel коштує 20 євро або менше, то можна бути впевненим, що ви маєте справу з підробкою. Наприклад, вартість оригінальної сумки «Шанель» починається від 1000 євро. Щоб не помилитися, перед покупкою перевірте, скільки коштує справжній товар в бутиках або на офіційному сайті. Торгові марки, що випускають репліки, часто використовують матеріали не кращої якості. Вони допускають похибки в виробничому процесі. В результаті ціна підробленого товару в рази відрізняється від брендового, так само як якість.

Відсутність брендової голограми

Що надходять у продаж оригінальні предмети розкоші не мають виробничих дефектів і недоліків. У них завжди вшита якісна голограма. З цього нюансу також можна відрізнити оригінал від контрафакту. У брендової речі вона вшита, а в підробці - легко відклеюється. Ще один приклад: до оригінальних товарів Armani прикріплюються прямокутні паперові бірки з серійним номером, назвою моделі, кольором, штрих-кодом і ціною. Сертифікати автентичності кріпляться до виробу, як і інші бирки. Це паперова етикетка з водяними знаками та рельєфним текстом «Giorgio Armani».

Неякісні шви та фурнітура

Ближче розглядав підробку можна помітити стирчать нитки, несиметрично пришиті ґудзик або нерівні рядки. Ці деталі, так само як неміцні, неоднорідні шви та інші вади вказують на копію. Оригінал відрізняється відмінною якістю не тільки матеріалів, але і роботою. Ідеально рівні, міцні рядки, надійна фурнітура використовується зовні та всередині вироби. Перевірте шви на комірі та по контуру кишень. Якщо товар має хоч найменші вади, ймовірно, перед вами підробка. Адже імениті бренди використовують на професійному обладнанні спеціальні схеми швів, які виробники підробок не можуть собі дозволити. Також вони завдають логотипи на фурнітуру. Плюс на речі з США блискавки вшивають з жіночої сторони (зліва). Вони легко ковзають, бігунок ідеально заходить в пазики. У чоловічих підробок не завжди враховується ця деталь.

Перевірка за серійним номером

Хоча виробники підробок все краще копіюють оригінали та використовують голограми, такий захист як нанесення серійного номера як і раніше важко обійти. Такі бренди, як Dolce & Gabbana і Louis Vuitton успішно використовують цей спосіб ідентифікації оригіналу. Щоб відрізнити контрафакт від брендового виробу, досить зайти на офіційний сайт і за допомогою пошукової системи перевірити справжність серійного номера придбаного продукту. Враховуйте також країну виробника. Американська система кодування складається з 12 знаків (UPC), а європейська система кодування з 13 цифр (EAN).

Продаж безпосередньо від виробника

100% справжня, оригінальна, справжня, брендова річ - така реклама товару повинна викликати підозру. Чим більше яскравих і манку епітетів в комерційній пропозиції, тим більша ймовірність, що товар зовсім не оригінальний. Ці дешеві рекламні виверти використовуються для надання високого статусу виробу, з метою підкреслити справжність продукту. Однак пам'ятайте, що справжній предмет розкоші в такій рекламі не потребує.

Підходьте до покупок розумно

Брендовий одяг - це атрибут розкоші, що визначає статус власника. Купуючи одяг від відомого виробника, можна бути впевненим, в тому, що оригінал виготовлений з матеріалів найвищої якості та має унікальний дизайн.

На жаль, кількість контрафактної продукції, копій і реплік відомих закордонних брендів стрімко збільшується. Одяг та аксесуари, що імітують відомі бренди, має менший термін служби. Хоча, спочатку підробку важко відрізнити від оригіналу. Всі виробничі вади проявляються через кілька тижнів використання.

Купуючи брендову продукцію від посередника, зверніть увагу на якість швів і обробки, наявність голограми та серійного номера.


We are recommending you to use more newer version of browser