RU EN UA
0 0
Перейти до кошику
Сума до оплати:
0,00 грн

Обмін і повернення

Умови повернення

Повернути товар можна протягом 14 днів з моменту отримання замовлення клієнтом. До повернення приймаються речі, що не були у вжитку, з збереженням всіх бирок, чека, заяви, ярликів і оригінальної упаковки. Незалежно від способу отримання замовлення, повернення товару платний, за рахунок відправника.

Оформити повернення
Зв'яжіться з нами і повідомте, які речі ви хочете повернути, вибравши зручний спосіб комунікації з Pirkl.ua: по телефону (099) 371-55-97, (050) 765-86-05, з 10:00 до 18:00. Наш менеджер допоможе вам!

Відправка товару, що повертається
Упакуйте товар і відправте одним із запропонованих нами способів. Перед відправкою перевірте, чи збереглися оригінальна упаковка з усіма фірмовими наклейками і штрих-кодами, а також ярлики та етикетки на самій речі.

Способи відправки повернення
- Через відділення або кур'єрів Нової Пошти

Повернення грошей
Повернення грошових коштів здійснюється протягом 7 робочих днів з моменту отримання повернутого товару та його перевірки.

Способи повернення грошей
На банківську карту, при оплаті покупки безналіним розрахунком. Гроші на карту зараховуються за рахунок власника картки, відповідно до тарифів, встановлених банком емітентом.

Готівкою, при оплаті покупки готівкою в магазині (при способі доставки "самовивезення")


Товари, що не підлягають поверненню
До поверненню не приймаються товари, перелік яких визначено постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 р (парфумерно косметичні вироби, гребінці, рукавички, ювелірні вироби з дорогоцінних металів, нижню білизну, постільна білизна, панчішно-шкарпеткові вироби, товари в аерозольній упаковці і т.п.).

Якщо прийшов не той товар

Отримали товар, який не замовляли? Витрати за повернення такого товару, відбуваються за рахунок компанії Pirkl.ua

Чи можливо скасувати замовлення?

Ви можете скасувати замовлення до того, як він був відправлений вам. Для цього вам достатньо звернутися до нашого менеджера;

Чи є гарантія того, що речі справжні?

Компанія «Pirkl» гарантує високу якість і справжність пропонованих речей.

Як підібрати мій розмір

Щоб річ сиділа на вас ідеально, скористайтеся нашою таблицею розмірів і нашою командою професійних консультантів. Ми завжди готові відповісти на ваші питання - досить лише звернутися в службу підтримки клієнтів.

Важливо знати

Якщо товар не відповідає умовам повернення, ми будемо змушені повернути його назад. Витрати за повернення такого товару, покупець бере на себе.


We are recommending you to use more newer version of browser