RU EN UA
0 0
Перейти до кошику
Сума до оплати:
0,00 грн

Передоплата, розрахунок відсотка викупу, коли виникає і чому

   Ми прагнемо зробити так, щоб кількість і асортимент товарів для клієнтів були максимальними. Коли товар знаходиться в дорозі, інші клієнти не можуть його замовити. Облік відсотка викупу введений з метою допомогти покупцеві більш уважно і осмислено ставитися до формування замовлення і підбору речей. А так же, що не маловажно, допомогти заощадити на витратах пов'язаних з доставкою бажаних речей. Це допоможе виключити «зайві» товари в замовленні. І збільшити процес задоволення від правильних покупок на сайті компанії Pirkl. З нашого боку ми обіцяємо, що наші консультанти допоможуть Вам підібрати ідеальний образ і зроблять процес шопінгу максимально комфортним.

 

Що таке відсоток викупу?
Відсоток викупу - кількість викуплених замовлень від загальної кількості замовлень.

Як мені збільшити свій відсоток викупу?
Досить робити кілька простих кроків, а в іншому ми Вам допоможемо.


• Користуйтеся таблицею розмірів
• Вивчайте інформацію про товар: фотографії, склад, відгуки
• Користуйтеся консультацією наших фахівців за телефонами (099) 371-55-97, (050) 765-86-05,

з 10:00 до 18:00, Viber, формами «Питання про товар», «Питання / відповідь» для отримання консультації з будь-якого товару

 

Що відбувається при зменшенні відсотка викупу нижче 30%?

При зменшенні відсотка викупу до 30% і нижче вступає в силу автоматичне обмеження формування замовлення.

Що значить «обмеження формування замовлення»?

Через низький відсоток викупу, на етапі перекладу замовлення в статус «Формування» система не дає пройти цей процес. Статус «Формування» це етап при якому формується ТТН для відправки замовлення. Для завершення процесу оформлення заявки на відправку замовлення система запитує передоплату в розмірі 200гр.

 

Що станеться з внесеної передоплатою?

- Сума в розмірі 200гр буде зарахована в оплату замовлення при отриманні і повний викуп замовлення.

- У разі відмови від замовлення, після того як сформований замовлення відправлений. Сума в розмірі 200 гр буде спрямована на компенсацію витрат компанії пов'язаних з оплатою транспортних витрат при доставці замовлення і повернення замовлення назад в магазин.

- Якщо замовлення ще не був відправлений у транспортну компанію (Нову Пошту). В цьому випадку, передоплата буде повернута клієнтові шляхом зарахування коштів на його банківську картку. Гроші на карту зараховуються за рахунок власника картки, відповідно до тарифів, встановлених банком емітентом.


We are recommending you to use more newer version of browser