RU EN UA
0 0
Перейти до кошику
Сума до оплати:
0,00 грн

RinasCimento

Rinascimento - це бренд, який символізує Італію у всіх її проявах ще з середини 20 століття. Відповідальний підхід до вибору тканин, продуманість в деталях, поєднання стилю і зручності - ось філософія бренду Rinascimento. За роки свого існування, модний будинок зарекомендував себе, як орієнтир в «fast fashion» -индустрия. Швидке поповнення колекції та відстеження останніх тенденцій зі світових столиць моди вигідно відрізняють бренд.

Створюючи одяг, дизайнери думають про жінок - їх грації та елегантності. Одяг Рінащіменто покликана підкреслювати силует фігури представниць прекрасної статі. Однак красиво - не означає дискомфортно, і одяг модного будинку служить найкращим доказом. Rinascimento - це симбіоз жіночності і практичності.

Всі етапи створення колекцій Рінащіменто - від ідеї до втілення - відбуваються виключно в Італії. Інтернет-магазин «Піркл» офіційно представляє бренд Rinascimento в Україні. Pirkl стежить за виходом нових колекцій і постійно поповнює свій асортимент. Одяг Rinascimento - це не просто бренд, а можливість виглядати стильно і ексклюзивно в будь-якій ситуації.

Другие жіночі бренди:


We are recommending you to use more newer version of browser