RU EN UA
0 0
Перейти до кошику
Сума до оплати:
0,00 грн

GF.BUTTERI

Бренд GF. BUTTERI був заснований не так давно, в 1992 році, проте вже встиг обігнати своїх колег в питаннях якості взуття і любові шанувальників. З самого свого дня відкриття бренд Бутеррі не розмінюватися на дрібниці, а виробляв взуття тільки класу «люкс».

Все це стало можливо завдяки керівнику бренду Джанфранко БУТТЕР. Він зумів зробити буквально неможливе - в рекордно короткий термін зібрати команду професіоналів-однодумців і створити продукт, який з першої своєї появи викликав захоплення у всьому світі. Що ж допомогло молодим італійцям зробити прорив і обійти вже відомі і розкручені на той момент модні будинки? Поки інші бренди слідують багаторічних традицій, BUTTERI прислухається до ультрасучасних технологій. Робота дизайнерів і розробників на межі перефекціонізма над кожною окремою моделлю робить взуття BUTTERI настільки унікальною.

Взуття БУТТЕР - адаптована до кліматичних умов і в Україні. Ваші ноги не будуть втомлюватися, гуляючи цілий день на природі або бігаючи в повсякденних справах по місту. Знайдіть свою ідеальну пару БУТТЕР в інтернет-магазині «Піркл». Pirkl працює тільки з офіційним постачальником італійського бренду і гарантує комфорт вашим ногам.

Другие чоловічі преміум бренди:


We are recommending you to use more newer version of browser