RU EN UA
0 0
Перейти до кошику
Сума до оплати:
0,00 грн

Colmar

Бренд Colmar – відображення гірськолижного спорту у повсякденності

Італійський бренд Colmar – прямий доказ того, що одяг для зимових активних видів спорту є актуальним у повсякденному житті. Під час створення колекцій фахівці використовують сучасні технології, створюючи одночасно легкі та теплі костюми, куртки та інше.

Особливості одягу «Колмар»

Нові жіночі та чоловічі колекції не перестають дивувати поціновувачів бренду високотехнологічністю та комфортом. Зимові моделі Colmar не підводять навіть за екстремальних погодних умов, забезпечуючи сухість та тепло. Наприклад, у пуховиках передбачено посилений захист від промокання завдяки просоченню вологостійкими складами та Teflon EcoElite, а в гірськолижних куртках є спеціальні поролонові вставки та мембрани з покриттям графену G+. Популярні позиції з тканини Meryl - еталон зносостійкості, легкі та міцні вироби.

Натільний одяг Colmar, незважаючи на синтетичний склад, не дратує шкіру та забезпечує повітряний обмін. Після активності тіло залишається сухим, як і річ. Основою для пошиття є матеріали нового покоління, такі як: Dryarn, Thermotec та інші.

Colmar – бренд, який заслуговує на вашу увагу, якщо ви цінуєте якість і звикли купувати найкраще.

Другие чоловічі преміум бренди:

Купить товары данного бренда вы можете в магазинах:


We are recommending you to use more newer version of browser