RU EN UA
0 0
Перейти до кошику
Сума до оплати:
0,00 грн

FALKE

FALKE - марка преміум-сегмента для комфорту всієї родини. Заснована в 1895 році, вона дбайливо зберігає свої традиції і вдосконалюється ось уже понад 120 років. Німецькі модні будинки відомі своєю високою якістю і продуманим навіть в дрібницях дизайном - FALKE не став винятком. Речі цього бренду - це не просто необхідні елементи гардероба. Це філософія мандрівників, дослідників, інтелектуалів і естетів - всіх тих, хто не боїться осягати життя і проживати кожен момент на повну. Поціновувачів бренду FALKE і його дизайнерів об'єднує вічна спрага прагнути до ідеалу. Кожен момент життя повинен бути незабутній - кожна деталь одягу повинна бути досконала.

FALKE не боїться заявити про себе: в 2014 році бренд представив найдорожчі шкарпетки в світі і увійшов в «Книгу рекордів Гіннеса». Було випущено всього 10 пар, кожна з яких презентувалася в коробці з цінних порід дерева. Легендарні шкарпетки обійшлися поціновувачам якості та комфорту в 780 доларів за пару.

Бутіки FALKE є по всьому світу. В Україні бренд представляє магазин «Піркл». Одягаючись в ньому, а також замовляючи речі в інтернет-магазині Pirkl, ви станете ще ближче до досконалості, завдяки одязі FALKE.

Другие жіночі преміум бренди:


We are recommending you to use more newer version of browser