RU EN UA
0 0
Перейти до кошику
Сума до оплати:
0,00 грн

GAëLLE

Бренд GAëLLE – розкіш з духом вуличної моди

Італійський бренд GAëLLE створює чудові колекції одягу для жінок, які дозволяють почуватися розкуто, чарівно і привабливо. Французька назва торгової марки зрозуміла історією її появи – це результат співпраці компанії The Italian Dream Project та дизайнера Michele Cilli. Рік заснування «Гаель Париж» – 2009.

Одяг GAëLLE – вихід за загальноприйняті рамки

Під час створення колекцій дизайнери враховують мінливість жіночого настрою та актуальні тенденції моди. Речі GAëLLE – не для всіх, а лише для сміливих, екстраординарних та волелюбних дівчат. Саме тому кожна новинка викликає масу обговорень та захоплення у шанувальниць бренду. Фірмові вироби не сковують рухів, дозволяючи самовиразитися та ефектно виглядати. Вільний крій та яскраві дизайнерські елементи – підтвердження сказаного.

У популярних лінійках GAëLLE переважають принти, логотипи, контрастні деталі та простий фасон. Спортивний шик – словосполучення, яке максимально точно їх характеризує. У брендових виробах простежується дух вуличної французької моди та нотки паризької розкоші. Це щось неймовірне та доступне для українок, оскільки одяг цієї торгової марки є у нашому каталозі.

Другие жіночі преміум бренди:


We are recommending you to use more newer version of browser