RU EN UA
0 0
Перейти до кошику
Сума до оплати:
0,00 грн

LIU JO

Бренд LIU JO: Італія стала ближчою

З 1995 року італійський бренд LIU JO невпинно радує модників з різних куточків світу чудовими колекціями одягу. Старання братів-творців цієї торгової марки Марко та Ванніс дали свої плоди – у кожному новинці експерти знаходять унікальну родзинку, називаючи вироби оригінальними та ексклюзивними. Вбрання LIU JO стали візитною карткою стильних ділових чоловіків та жінок, які знають собі ціну.

Кому сподобається одяг «Лью Джо»

Бренд орієнтований на цілеспрямованих зайнятих молодих людей та активних дівчат, які йдуть у ногу з часом. Популярний фірмовий одяг з італійськими нотками відповідає актуальним тенденціям, виглядає респектабельно та дорого, при цьому забезпечує комфорт.

На сьогоднішній день розроблено багато лінійок LIU JO: спортивні, ділові, ошатні та повсякденні. Деякі позиції справедливо назвати універсальними, їх можна надіти на роботу, важливу зустріч, прогулянку та романтичне побачення. За допомогою жіночих моделей LIU JO вдасться легко підкреслити природну красу, гарне почуття стилю та граціозність. Чоловіки вирізняють високий статус. Відмінна якість простежується в кожній деталі, дизайнери продумують усі елементи моделі та використовують дорогі матеріали трендових кольорів.

Другие жіночі преміум бренди:


We are recommending you to use more newer version of browser