RU EN UA
0 0
Перейти до кошику
Сума до оплати:
0,00 грн

CHR

Навіть під проливним дощем ви можете виглядати стильно. Досить тільки доповнити свій образ парасолькою від бренду CHR. Інновації, дизайн, якість і надійна збірка - це основні концепції, які дозволяють бренду створювати елегантні колекції парасольок з сезону в сезон.

Парасолі CHR завоювали довіру по всій Європі завдяки тефлоновим водовідштовхувальним тканини і особливої ​​розробці компанії - системі windprof, яка захищає парасолю від пошкоджень навіть під час самого сильного вітру. Відкрити і закрити парасольку як ніколи легко - достатньо одного клацання.

Дизайнери CHR індивідуально підходять до кожної лінійці своїх парасольок і думають про своїх покупців: для міста створена спеціальна колекція casual line, для активного спорту і екстремальних умов підійдуть парасолі le sportif, стильні парасольки girl freestyle сподобаються навіть самим виборчим модницям, а для дітей розроблена яскрава і ненудна колекція rain colors. У міжсезоння в Україні без якісного парасольки просто не обійтися. При виборі оптимальної захисту від дощу і вітру вам знадобиться інтернет-магазин Pirkl. Оригінальна продукція відомого бренду, представлена ​​в «Піркл», не тільки допоможе вам відчувати себе комфортно за любої погоди, а й доповнить ваш образ цікавою деталлю, адже парасольку вже давно перестав бути просто функціональною річчю і перетворився на незамінний аксесуар.

Другие чоловічі бренди:


We are recommending you to use more newer version of browser