RU EN UA
0 0
Перейти до кошику
Сума до оплати:
0,00 грн

OTTO KESSLER

Otto Kessler - провідний європейський виробник рукавичок, історія якого почалася ще в 1923 році. Отто Кесслер створював перші рукавички у власному будинку в Гессе, Німеччина. Зовсім скоро покупці оцінили якість аксесуарів і виробництво почало розширюватися. На початок 1930-х років уже 36 співробітників магазина створювали модні шкіряні рукавички по лекалах, які до сих пір залишаються в архівах компаній. Зараз ім'я бренду Otto Kessler відомо по всій Європі, а також в Північній Америці і Південно-Східної Азії.

Спочатку продукт - це філософія виробника аксесуарів. Саме тому дизайнери бренду вкладають всі свої знання і майстерність в кожну модель. Сьогодні рукавички вже не просто необхідний предмет повсякденного гардероба, а яскравий аксесуар, здатний доповнити будь-який образ.

Otto Kessler не просто створює гарні рукавички, здатні захистити вас від будь-якого холоду, бренд йде в ногу з часом і не забуває оснащувати свою продукцію функціональними новинками - ви без проблем зможете користуватися смартфоном в рукавичках від модного будинку.

Перевірену роками класику рукавичок в Україні ви можете знайти в інтернет-магазині «Піркл». Якість і комфорт при будь-якій погоді гарантують вам Pirkl і Otto Kessler.

Другие чоловічі бренди:


We are recommending you to use more newer version of browser