RU EN UA
0 0
Перейти до кошику
Сума до оплати:
0,00 грн

OLYMP

Успіх - це не просто індивідуальна схильність. Успіх також залежить від презентації. Презентабельний сучасний костюм підкреслить впевненість в собі і бажання отримати від життя максимум. Ось уже 65 років OLYMP присвячує себе ідеї допомагати чоловікам стати успішними.

OLYMP не тільки створює преміальну одяг для чоловіків. Бренд проводить масштабну соціальну та культурну кампанію. Крім підтримки спортсменів, «Олімп» фінансує отримання освіти та медичного забезпечення для дітей і підлітків по всьому світу.

Багаторічний успіх OLYMP як провідного виробника сорочок грунтується на безкомпромісних вимогах до якості матеріалів і фурнітури. Всі тканини проходять спеціальну обробку, завдяки чому сорочки OLYMP відповідають високому стандарту «еко-стиль 100». Поціновувачів сучасного підходу до створення одягу здивує новітня технологія non-iron, яка дозволяє зберегти ідеальний зовнішній вигляд сорочки і полегшити процес її прання. Ви можете забути про праску - сорочку OLYMP досить добре струсити, і вона готова до шкарпетці. Інновації застосовуються не тільки у виробництві сорочок: ексклюзивні бізнес-костюми, повсякденні светри, толстовки і трикотаж, поло і футболки, і навіть краватки - все це втілює в життя високі стандарти якості модного будинку.

Вся лінійка одягу та аксесуарів, створена брендом, в Україні представлена ​​в магазині «Піркл». Продавці-консультанти магазину допоможуть вам підібрати одяг, ідеально підкреслює вашу індивідуальність. А якщо у вас немає можливості відвідати бутик, модний одяг завжди доступна в інтернет-магазині Pirkl.

Другие чоловічі бренди:


We are recommending you to use more newer version of browser