RU EN UA
0 0
Перейти до кошику
Сума до оплати:
0,00 грн

KITARO

Бренд KITARO – люксовий трикотаж, доступний більшості

Про німецький бренд KITARO вперше дізналися в 1996 році, коли його засновник Штефан Ціглер вирішив зайнятися виробництвом якісного та комфортного одягу. Старання майстра своєї справи швидко оцінили місцеві, а незабаром фірмова продукція стала з'являтися в іноземних магазинах. У чому секрет успіху засновника бренду KITARO? Кожен виріб він шив як для себе, щоб було зручно і довговічно. Минули роки, підхід до роботи залишився тим самим.

Чоловічі та жіночі речі «Кітар» не можна назвати ультрамодними, але вони відповідають актуальним тенденціям і забезпечують комфорт протягом усього дня. Купити їх може людина із будь-якими габаритами. Бренд не прив'язаний до стандартів модного світу та створює те, що необхідно всім нам щодня. Є стандартні лінійки одягу та серія для покупців з розмірами від XXL.

Сертифіковані якісні матеріали – фішка популярного німецького бренду

Для пошиття популярного одягу KITARO переважно використовується натуральна тканина Pima Cotton. Ця висококласна бавовна, родом з Південної Америки, має неймовірну м'якість і чистоту. Він не просвічується, витримує десятки прань і після річного носіння виглядає як новий.

Другие чоловічі бренди:


We are recommending you to use more newer version of browser